Login Monitor (1.0.0) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Email notifications
lt: El. pašto pranešimai

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: View
lt: Peržiūrėti

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: Role ID
lt: Rolės ID

en: N/A
lt: N/D

en: 1 day
lt: 1 diena

en: 1 year
lt: 1 metai

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Other
lt: Kiti

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Features
lt: Savybės

en: Permissions
lt: Leidimai

en: 1 week
lt: 1 savaitė

en: About
lt: Apie
