Login Monitor (1.0.0) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Email notifications
ml: ഇ-മെയിൽ അറിയിപ്പ്

en: Daily
ml: ദിവസേന

en: Weekly
ml: പ്രതിവാര

en: Monthly
ml: പ്രതിമാസ

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്
