Login Monitor (1.0.0) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Email notifications
mr: ई मेलने अधिसूचना

en: Daily
mr: रोज

en: Weekly
mr: साप्ताहिक

en: Monthly
mr: मासिक(Monthly)

en: View
mr: बघा

en: User
mr: सदस्य

en: Created
mr: प्रकाशन

en: 1 day
mr: १ दिवस

en: 3 months
mr: ३ महिने

en: 6 months
mr: ६ महिने

en: 1 year
mr: १ वर्ष

en: Configuration
mr: संरूपण
