Login Monitor (1.0.0) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Username
my: အမည်

en: Email notifications
my: အီးမေး(လ်) သတိပေးချက်

en: Daily
my: နေ့စဉ်

en: Weekly
my: အပတ်စဉ်

en: Monthly
my: လစဉ်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: 1 day
my: ၁ ရက်

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Other
my: အခြား

en: IP Address
my: အင်တာနက် ကွန်ရက် လိပ်စာ

en: Logout
my: ထွက်ခွာရန်

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ

en: 1 week
my: ၁ ပတ်

en: About
my: အကြောင်း
