Login Monitor (1.0.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Username
nn: Brukarnamn

en: View
nn: Sjå på

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Other
nn: Andre

en: Permissions
nn: Rettar
