Login Monitor (1.0.0) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Daily
oc: Quotidian

en: Weekly
oc: Setmanièr

en: View
oc: Veire

en: User
oc: Utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: 1 day
oc: 1 jorn

en: 3 months
oc: 3 meses

en: 6 months
oc: 6 meses

en: 1 year
oc: 1 an

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Other
oc: Autre

en: IP Address
oc: Adreça IP

en: Email content
oc: Contengut del corrièr electronic

en: Logout
oc: Sortir

en: Features
oc: Foncionalitats

en: About
oc: A prepaus
