Login Monitor (1.0.0) - en to pt translation catalogue (28 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Email notifications
pt: Notificações por email

en: Daily
pt: Diariamente

en: Weekly
pt: Semanalmente

en: Monthly
pt: Por mês

en: View
pt: Mostrar

en: User
pt: Utilizador

en: Created
pt: Criado

en: Role ID
pt: ID do grupo

en: N/A
pt: N/D

en: 1 day
pt: 1 dia

en: 3 months
pt: 3 meses

en: 6 months
pt: 6 meses

en: 1 year
pt: 1 ano

en: Configuration
pt: Configuração

en: Other
pt: Outro

en: IP Address
pt: Endereço de IP

en: Logout
pt: Terminar sessão

en: Features
pt: Funcionalidades

en: Permissions
pt: Permissões

en: 1 month
pt: 1 mês

en: User Agent
pt: Utilizador Agente

en: 1 week
pt: 1 semana

en: About
pt: Sobre

en: Email reports
pt: Relatórios por e-mail

en: Logging settings
pt: Configurações de registo

en: @start to @end
pt: @start até @end
