Login Monitor (1.0.0) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Daily
ro: Zilnic

en: Weekly
ro: Săptămânal

en: Monthly
ro: Lunar

en: View
ro: Afișează

en: User
ro: Utilizator

en: Created
ro: Creat

en: Role ID
ro: ID-ul rolului

en: N/A
ro: N/D

en: 1 day
ro: 1 zi

en: 1 year
ro: 1 an

en: Configuration
ro: Configurație

en: Other
ro: Altele

en: IP Address
ro: Adresă IP

en: Features
ro: Caracteristici

en: Permissions
ro: Permisiuni

en: 1 week
ro: 1 săptămână

en: About
ro: Despre

en: Logging settings
ro: Setări de logare
