Login Monitor (1.0.0) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Daily
th: ทุกวัน

en: Weekly
th: รายสัปดาห์

en: Monthly
th: รายเดือน

en: View
th: ดู

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: N/A
th: ไม่มี

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Other
th: อื่นๆ

en: IP Address
th: หมายเลข IP

en: Logout
th: ออกจากระบบ

en: Permissions
th: สิทธิ์

en: About
th: เกี่ยวกับ
