Login Monitor (1.0.0) - en to tr translation catalogue (23 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Email notifications
tr: E-posta bildirileri

en: Daily
tr: Günlük

en: Weekly
tr: Haftalık

en: Monthly
tr: Aylık

en: View
tr: Görüntüle

en: User
tr: Kullanıcı

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Role ID
tr: Rol ID

en: 1 day
tr: @count gün

en: 1 year
tr: @count yıl

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Other
tr: Diğer

en: IP Address
tr: IP Adresi

en: Email content
tr: İçeriği e-postala

en: Logout
tr: Çıkış

en: Features
tr: Özellikler

en: Permissions
tr: İzinler

en: 1 month
tr: 1 ay
    @count ay

en: 1 week
tr: @count hafta

en: About
tr: Hakkında

en: Logging settings
tr: Günlüğe kaydetme ayarları
