Login Monitor (1.0.0) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Username
ur: اسم صارف

en: Email notifications
ur: ای میل اطلاعات

en: Daily
ur: روزانہ

en: Weekly
ur: ہفتہ وار

en: Monthly
ur: ماہانہ

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: User
ur: صارف
