Login Monitor (1.0.2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: View
am: ትይታ

en: 1 day
am: 1 ቀን

en: Permissions
am: ፈቃዶች

en: 1 week
am: 1 ሳምንት
