Login Monitor (1.0.2) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Username
bg: Потребителско име

en: Daily
bg: Ежедневно

en: Weekly
bg: Ежеседмично

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Other
bg: Други

en: Email content
bg: Текст на съобщението

en: Permissions
bg: Права
