Login Monitor (1.0.2) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Daily
bn: দৈনিক

en: Weekly
bn: সাপ্তাহিক

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: IP Address
bn: আইপি ঠিকানা

en: Logout
bn: প্রস্থান

en: About
bn: সম্পর্কে
