Login Monitor (1.0.2) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Daily
cs: Denně

en: Weekly
cs: Týdně

en: Monthly
cs: Měsíčně

en: View
cs: Zobrazit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: 1 day
cs: 1 den

en: 3 months
cs: 3 měsíce

en: 6 months
cs: 6 měsíců

en: 1 year
cs: 1 rok

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Other
cs: Jiné

en: IP Address
cs: IP adresa

en: Logout
cs: Odhlásit

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: 1 month
cs: 1 měsíc

en: About
cs: Popis

en: User roles
cs: Uživatelské role
