Login Monitor (1.0.2) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Username
da: Brugernavn

en: Email notifications
da: E-mail-notifikationer

en: Daily
da: Dagligt

en: Weekly
da: Ugentligt

en: Monthly
da: Månedligt

en: View
da: Vis

en: Created
da: Oprettet

en: Role ID
da: Rolle ID

en: 1 day
da: 1 dag

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Other
da: Anden

en: IP Address
da: IP-adresse

en: Email content
da: E-mail indhold

en: Logout
da: Log ud

en: Permissions
da: Tilladelser

en: 1 week
da: 1 uge

en: About
da: Om

en: User roles
da: Brugerroller

en: Enable logging
da: Aktiver logging

en: Event date
da: Løbsdato

en: Email recipient
da: E-mail-modtager

en: Logging settings
da: Logning
