Login Monitor (1.0.2) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Daily
eu: Egunero

en: Weekly
eu: Astero

en: Monthly
eu: Hilabetero

en: View
eu: Bista

en: Created
eu: Sortua

en: 1 day
eu: Egun 1

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Other
eu: Bestea

en: IP Address
eu: IP Helbidea

en: Logout
eu: Irten

en: Permissions
eu: Baimenak

en: About
eu: (r)i buruz
