Login Monitor (1.0.2) - en to fr translation catalogue (29 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Email notifications
fr: Notifications par courriel

en: Daily
fr: Quotidien

en: Weekly
fr: Hebdomadaire

en: Monthly
fr: Mensuellement

en: View
fr: Voir

en: Created
fr: Créé

en: Event type
fr: Type d'événement

en: Role ID
fr: Id du rôle

en: 1 day
fr: 1 jour

en: 3 months
fr: 3 mois

en: 6 months
fr: 6 mois

en: 1 year
fr: 1 an

en: Other
fr: Autre

en: IP Address
fr: Adresse IP

en: Email content
fr: Contenu du courriel

en: Logout
fr: Déconnexion

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Permissions
fr: Droits

en: 1 month
fr: 1 mois

en: 1 week
fr: 1 semaine

en: About
fr: À propos

en: User roles
fr: Rôles de l'utilisateur

en: Summary:
fr: Résumé :

en: Event date
fr: Date de l'évênement

en: Event Type
fr: Type de l'Évènement

en: Logging settings
fr: Paramètres de journalisation

en: @start to @end
fr: @start à @end
