Login Monitor (1.0.2) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Username
is: Notendanafn

en: Daily
is: Daglega

en: Weekly
is: Vikulega

en: Monthly
is: Mánaðarlega

en: View
is: Skoða

en: Created
is: Stofnað

en: IP Address
is: IP vistfang

en: Logout
is: Útskrá

en: Permissions
is: Réttindi

en: 1 week
is: 1 vika

en: About
is: Um
