Login Monitor (1.0.2) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Daily
jv: Saben dina

en: Weekly
jv: Saben minggu

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Other
jv: Liyané

en: IP Address
jv: Alamat IP

en: Logout
jv: Metu

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: About
jv: Ngenani
