Login Monitor (1.0.2) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Daily
km: រាល់​ថ្ងៃ

en: Weekly
km: រាល់​សប្ដាហ៍

en: View
km: មើល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: IP Address
km: អាសយ​ដ្ឋាន​ IP

en: Logout
km: ចេញ

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: About
km: អំពី
