Login Monitor (1.0.2) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Weekly
lv: Reizi nedēļā

en: Monthly
lv: Reizi mēnesī

en: View
lv: Skatīt

en: Created
lv: Izveidots

en: Role ID
lv: Lomas ID

en: 1 day
lv: 1 diena

en: 3 months
lv: 3 mēneši

en: 6 months
lv: 6 mēneši

en: 1 year
lv: 1 gads

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Other
lv: Citi

en: IP Address
lv: IP adrese

en: Email content
lv: Epasta saturs

en: Logout
lv: Iziet

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: 1 week
lv: 1 nedēļa

en: About
lv: Par

en: User roles
lv: Lietotāja lomas
