Login Monitor (1.0.2) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Daily
sl: Dnevno

en: Weekly
sl: Tedensko

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: IP Address
sl: IP naslov

en: Logout
sl: Odjava

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: About
sl: O modulu
