Login Monitor (1.0.2) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Username
sv: Användarnamn

en: Email notifications
sv: E-postmeddelanden

en: Daily
sv: Dagligen

en: Weekly
sv: Veckovis

en: Monthly
sv: Månadsvis

en: View
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: Event type
sv: Typ av händelse

en: Role ID
sv: ID för roll

en: 1 day
sv: 1 dag

en: 1 year
sv: 1 år

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Other
sv: Övriga

en: IP Address
sv: IP-adress

en: Logout
sv: Logga ut

en: Features
sv: Funktioner

en: Permissions
sv: Behörigheter

en: 1 month
sv: 1 månad

en: 1 week
sv: 1 vecka

en: About
sv: Om

en: User roles
sv: Användarroller
