Login Monitor (1.0.2) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Email notifications
te: ఈమెయిలు గమనింపులు

en: Daily
te: రోజు వారీ

en: Weekly
te: వారం వారీ

en: Monthly
te: నెల వారీ

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: 1 day
te: 1 రోజు

en: 3 months
te: 3 నెలలు

en: 6 months
te: 6 నెలలు

en: 1 year
te: 1 సంవత్సరం

en: Other
te: ఇతర

en: IP Address
te: ఐపీ చిరునామా

en: Logout
te: నిష్క్రమించు

en: Features
te: విశేషాలు

en: Permissions
te: అనుమతులు

en: 1 week
te: 1 వారం

en: About
te: గురించి
