Login Monitor (1.0.2) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Daily
af: Daagliks

en: Weekly
af: Weekliks

en: Monthly
af: Maandeliks

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Other
af: Ander

en: Permissions
af: Regte

en: 1 month
af: 1 maand
