Login Monitor (1.0.0) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Email notifications
ar: اشعارات البريد الإلكتروني

en: Daily
ar: يوميًا

en: Weekly
ar: أسبوعيًا

en: Monthly
ar: شهرياً

en: View
ar: عرض

en: User
ar: مستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: N/A
ar: غير موجود

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Other
ar: آخر

en: IP Address
ar: العنوان IP

en: Logout
ar: خروج

en: Features
ar: الخصائص

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: About
ar: حول
