Login Monitor (1.0.2) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Daily
az: Gündəlik

en: Weekly
az: Həftəlik

en: Monthly
az: Aylıq

en: View
az: Görünüş

en: Created
az: Yaradıldı

en: Role ID
az: Rol İD-si

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Other
az: Digər

en: IP Address
az: İP ünvan

en: Permissions
az: İcazələr

en: About
az: Haqqında

en: User roles
az: İstifadəçi rolları

en: Logging settings
az: Giriş parametrləri
