Login Monitor (1.0.2) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Daily
be: Штодзённа

en: Weekly
be: Кожны тыдзень

en: Monthly
be: Кожны месяц

en: View
be: Праглядзець

en: Created
be: Створана

en: 1 day
be: 1 дзень

en: 1 year
be: 1 год

en: Configuration
be: Налады

en: Other
be: Іншыя

en: IP Address
be: IP Адрэса

en: Logout
be: Выйсці

en: Features
be: Функцыі

en: Permissions
be: Правы

en: 1 week
be: 1 тыдзень

en: About
be: Аб
