Login Monitor (1.0.2) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Daily
bo: ཉིན་རེ

en: Weekly
bo: གཟའ་འཁོར་རེ

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: 1 day
bo: ཉིན་གཅིག

en: 1 year
bo: ལོ་ 1

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Other
bo: གཞན

en: IP Address
bo: IP ཁ་བྱང

en: Logout
bo: ཕྱིར་འབུད

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: 1 month
bo: ཟླ་བ་གཅིག

en: 1 week
bo: གཟའ་འཁོར་ 1

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: User roles
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འགན་ནུས
