Login Monitor (1.0.2) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: View
br: Gwel

en: Logout
br: Digevreañ

en: Permissions
br: Aotreoù

en: About
br: Diwar-benn
