Login Monitor (1.0.2) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Daily
bs: Dnevno

en: Weekly
bs: Sedmično

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: 1 day
bs: 1 dan

en: Permissions
bs: Dozvole

en: 1 week
bs: 1 sedmica
