Login Monitor (1.0.2) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Daily
ca: Diàriament

en: Weekly
ca: Setmanalment

en: Monthly
ca: Mensualment

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Event type
ca: Tipus d'event

en: Role ID
ca: ID del rol

en: 1 day
ca: 1 dia

en: 3 months
ca: 3 mesos

en: 6 months
ca: 6 mesos

en: 1 year
ca: 1 any

en: Configuration
ca: Configuració

en: Other
ca: Altres

en: IP Address
ca: Adreça IP

en: Logout
ca: Sortir

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Permissions
ca: Permisos

en: 1 month
ca: 1 mes

en: 1 week
ca: 1 setmana

en: About
ca: Detalls

en: User roles
ca: Rols de l'usuari
