Login Monitor (1.0.2) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Username
he: שם משתמש

en: Email notifications
he: הודעות דוא"ל

en: Daily
he: יומי

en: Weekly
he: שבועי

en: Monthly
he: פעם בחודש

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Role ID
he: מזהה תפקיד

en: 1 day
he: יום אחד

en: Configuration
he: הגדרות

en: Other
he: אחר

en: IP Address
he: כתובת IP

en: Logout
he: יציאה

en: Features
he: פיצ'רים

en: Permissions
he: הרשאות

en: 1 month
he: 1 חודש

en: 1 week
he: שבוע אחד

en: About
he: אודות

en: User roles
he: תפקידי משתמש
