Login Monitor (1.0.2) - en to hi translation catalogue (20 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Email notifications
hi: ईमेल सूचनाएं

en: Daily
hi: रोजाना

en: Weekly
hi: साप्ताहिक

en: Monthly
hi: मासिक

en: View
hi: देखें

en: Created
hi: निर्मित

en: Role ID
hi: भूमिका आईडी

en: 1 day
hi: १ दिन

en: 3 months
hi: 3 महीने

en: 6 months
hi: 6 महीने

en: 1 year
hi: १ वर्ष

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Other
hi: अन्य

en: IP Address
hi: IP पता

en: Logout
hi: लॉग आउट

en: Permissions
hi: अनुमतियाँ

en: 1 week
hi: १ सप्ताह

en: About
hi: के बारे में
