Login Monitor (1.0.2) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Daily
hr: Dnevno

en: Weekly
hr: Tjedno

en: Monthly
hr: Mjesečno

en: View
hr: Pregled

en: Created
hr: Stvoreno

en: 1 day
hr: 1 dan

en: 1 year
hr: 1 godina

en: Configuration
hr: Postavke

en: Other
hr: Ostalo

en: IP Address
hr: IP adresa

en: Logout
hr: Odjava

en: Features
hr: Značajke

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: 1 week
hr: 1 tjedan

en: About
hr: Opis
