Login Monitor (1.0.2) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Email notifications
hu: Email értesítések

en: Daily
hu: Napi

en: Weekly
hu: Heti

en: Monthly
hu: Havonta

en: View
hu: Megtekintés

en: Created
hu: Létrehozva

en: Event type
hu: Eseménytípus

en: Role ID
hu: Szerepkör-azonosító

en: 1 day
hu: 1 nap

en: 3 months
hu: 3 hónap

en: 6 months
hu: 6 hónap

en: 1 year
hu: 1 év

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Other
hu: Egyéb

en: IP Address
hu: IP-cím

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: Features
hu: Jellemzők

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: 1 month
hu: 1 hónap

en: User Agent
hu: Böngésző

en: 1 week
hu: 1 hét

en: About
hu: Leírás

en: Email reports
hu: E-mail jelentések

en: User roles
hu: Szerepkörök

en: Logging settings
hu: Naplózási beállítások
