Login Monitor (1.0.2) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Username
ja: ユーザー名

en: Email notifications
ja: メール通知

en: Daily
ja: 毎日

en: Weekly
ja: 毎週

en: Monthly
ja: 毎月

en: View
ja: ビュー

en: Created
ja: 作成

en: Role ID
ja: 役割ID

en: 1 day
ja: 1日

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Other
ja: その他

en: IP Address
ja: IPアドレス

en: Logout
ja: ログアウト

en: Features
ja: フィーチャー

en: Permissions
ja: 権限

en: User Agent
ja: ユーザエージェント

en: 1 week
ja: 1週間

en: About
ja: アバウト

en: User roles
ja: ユーザーの役割

en: Logging settings
ja: ログの設定
