Login Monitor (1.0.2) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Daily
mn: Өдөр тутмын

en: Weekly
mn: Долоо хоног бүр

en: Monthly
mn: Сар бүр

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: IP Address
mn: Интернэт протоколын хаяг
