Login Monitor (1.0.2) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Daily
ne: दिनदिनै

en: Weekly
ne: साप्ताहिक

en: View
ne: दृश्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Permissions
ne: अनुमति

en: About
ne: बारेमा
