Login Monitor (1.0.2) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Email notifications
nl: E-mailmeldingen

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: View
nl: Weergeven

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Event type
nl: Evenementtype

en: Role ID
nl: Rol-ID

en: 1 day
nl: 1 dag

en: 1 year
nl: 1 jaar

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Other
nl: Andere

en: IP Address
nl: IP-adres

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: 1 month
nl: 1 maand

en: About
nl: Over

en: User roles
nl: Gebruikersrollen

en: Summary:
nl: Samenvatting:

en: Event date
nl: Evenementdatum

en: Event Type
nl: Type evenement

en: Logging settings
nl: Logging-instellingen

en: @start to @end
nl: @start tot @end
