Login Monitor (1.0.2) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Daily
os: Æрвылбон

en: Weekly
os: Æрвылкъуыри

en: View
os: Фенд
