Login Monitor (1.0.2) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Daily
pa: ਰੋਜ਼ਾਨਾ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: Permissions
pa: ਅਧਿਕਾਰ
