Login Monitor (1.0.2) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Email notifications
pl: Powiadomienia e-mail

en: Daily
pl: Codziennie

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: Monthly
pl: Miesięcznie

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: Role ID
pl: ID roli

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: 3 months
pl: 3 miesiące

en: 1 year
pl: 1 rok

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Other
pl: Inne

en: IP Address
pl: Adres IP

en: Email content
pl: Treść emaila

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: 1 month
pl: 1 miesiąc

en: 1 week
pl: 1 tydzień

en: About
pl: O stronie

en: User roles
pl: Role użytkowników

en: Summary:
pl: Podsumowanie:

en: Logging settings
pl: Ustawienia zapisu w dzienniku
