Login Monitor (1.0.2) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Username
ps: کارن نوم

en: Weekly
ps: اونيز

en: Monthly
ps: میاشتنی

en: View
ps: ليد

en: Configuration
ps: سازول

en: Other
ps: نور

en: Permissions
ps: اجازې

en: About
ps: په اړه

en: User roles
ps: د غړي دندې
