Login Monitor (1.0.2) - en to pt translation catalogue (25 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Email notifications
pt: Notificações por emai

en: Daily
pt: Diariamente

en: Weekly
pt: Semanalmente

en: Monthly
pt: Mensalmente

en: View
pt: Ver

en: Created
pt: Criado

en: Event type
pt: Tipo de evento

en: Role ID
pt: ID do papel

en: 1 day
pt: 1 dia

en: 3 months
pt: 3 meses

en: 6 months
pt: 6 meses

en: 1 year
pt: 1 ano

en: Configuration
pt: Configurações

en: Other
pt: Outros

en: IP Address
pt: Endereço IP

en: Email content
pt: Conteúdo do email

en: Logout
pt: Sair

en: Permissions
pt: Permissões

en: User Agent
pt: Agente do usuário

en: 1 week
pt: 1 semana

en: About
pt: Sobre

en: User roles
pt: Papéis de usuário

en: Logging settings
pt: Configurações de criação de registros
