Login Monitor (1.0.2) - en to ru translation catalogue (28 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Email notifications
ru: Уведомления по email

en: Daily
ru: Ежедневно

en: Weekly
ru: Еженедельно

en: Monthly
ru: Ежемесячно

en: View
ru: Просмотр

en: Created
ru: Создано

en: Event type
ru: Тип события

en: Role ID
ru: ID роли

en: 1 day
ru: 1 день

en: 3 months
ru: 3 месяца

en: 6 months
ru: 6 месяцев

en: 1 year
ru: 1 год

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Other
ru: Другое

en: IP Address
ru: IP-адрес

en: Email content
ru: Содержимое письма

en: Logout
ru: Выход

en: Features
ru: Особенности

en: Permissions
ru: Права доступа

en: 1 month
ru: 1 месяц

en: User Agent
ru: Программа пользователя

en: 1 week
ru: 1 неделя

en: About
ru: Информация

en: User roles
ru: Роли пользователя

en: Enable logging
ru: Включить журналирование

en: Logging settings
ru: Настройки логирования
