Login Monitor (1.0.2) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Logout
se: Logge eret

en: About
se: Birra
