Login Monitor (1.0.2) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Email notifications
sk: E-mailové notifikácie

en: Daily
sk: Denne

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Monthly
sk: Mesačne

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Event type
sk: Typ udalosti

en: 1 day
sk: 1 deň

en: 3 months
sk: 3 mesiace

en: 6 months
sk: 6 mesiacov

en: 1 year
sk: 1 rok

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Other
sk: Ostatné

en: IP Address
sk: IP adresa

en: Logout
sk: Odhlásiť sa

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: 1 month
sk: 1 mesiac

en: 1 week
sk: 1 týždeň

en: About
sk: Informácie o

en: User roles
sk: Kategórie používateľov
