Login Monitor (1.0.2) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Other
sq: Tjetër

en: Permissions
sq: Të drejta

en: About
sq: Informacione
